Производитель: Ringel
Модель: RG-1127-24
Наличие: Есть в наличии
399 грн.
Сковорода KARDAMOM від Ringel – універсальний інструмент для приготування і розігрівання найрізноманітнішої їжі. Виготовлена з високоякісного алюмінію, дана сковорода є міцною посудом з швидким та рівномірним нагріванням. Багатошарове антипригарне покриття забезпечити можливість готувати страви з використанням мінімальної кількості олії.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Завдяки ретельно продуманій конструкції корпусу, виготовленого з алюмінію з товщиною стінок 4 мм, дана сковорода нагрівається швидко і максимально рівномірно, що значно полегшує і прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригоранню і нерівномірного прожарювання продуктів.

ЗРУЧНА БАКЕЛІТОВА РУЧКА

Відмінною ергономікою даної сковороди сприяє зручна ручка з бакеліту. Крім естетичного задоволення, така ручка є також дуже практичним рішенням, адже вона захищає руки від опіків і не вислизає навіть з вологих долонь за рахунок покриття softtouch.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

Застосування в антипригарном покритті новітніх матеріалів сучасного технологічного процесу виготовлення перетворює дану сковороду в надійне і довговічне виріб. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктановой кислоти) і є безпечною для здоров'я.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск в донної частини сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні і склокерамічні. Зовнішнє матове силіконове покриття стійке і легке в щоденному догляді. Високі прямі борту класичної форма і надійне антипригарне покриття даної сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження і тушкування різноманітних м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості масла, що сприяє здоровому харчуванню.
Характеристики
Антипригарное_покрытие Гранит-Грей
Диаметр 28
Материал_ручек Бакеліт
Совместимость_с_источниками_тепла Використання в духовці Газові плити Електричні плити
Толщина_дна 4 мм
Форма Кругла
Производитель Ringel
Описание Kardamom
Размер 24 см

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Рекомендуем
Вы смотрели